Paul SORMANI (1817-1877)

Paul SORMANI (1817-1877) Petit bonheur du jour d’après Topino en bois de placage et riche marqueterie de décors floraux, de coupes à fruits et de natures mortes. Ornementations de bronzes dorés. Fond de tiroirs en acajou massif. Serrure signée P. Sormani. 10 Rue Charlot. Paris. Ht : 105 cm. Dimensions : 78 x 43 cm. NL: Paul SORMANI (1817-1877) Klein dame bureau na Topino in fineerhout en rijk inlegwerk van bloemendecoraties, fruitschalen en stillevens. Versieringen van verguld brons. Bodem van lades in massief mahonie. Slot gesigneerd P. Sormani. Charlotstraat 10. Parijs. Hoogte: 105cm. Afmetingen: 78 x 43 cm.

119

Paul SORMANI (1817-1877)