Paire de sculptures en terre-cuite représentant des nymphes aux raisins dans le goût de Claude Michel Clodion. Travail français début XIXème signé Joncery. Recollages à un bras, quelques accidents et manques. Ht : 80 et 85 cm. NL: Paar terracotta sculpturen die nimfen met druiven voorstellen in de stijl van Claude Michel Clodion. Frans werk begin 19e eeuw gesigneerd Joncery. Opnieuw hechten aan één arm, een paar ongelukken en verliezen. Hoogte: 80 en 85 cm.

80