André BARELIER (né en 1934)
Cabine téléphonique, 1974
Bronze à patine brune.
Signé et numéroté 4/8 à la terrasse.
Cachet du fondeur Venturi Arte
Brons met bruin patina.
Gesigneerd en genummerd 4/8 op het terras.
Stempel van de oprichter Venturi Arte
100 x 67 x 69 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée, Paris.