Lucille Ball, 1975-2001
Tirage argentique.
Signé et daté au dos.
Zilveren afdruk.
Gesigneerd en gedateerd op de achterkant.
29 x 23,5 cm
Provenance/ Herkomst:
Galerie Aéroplastics, Bruxelles.
Collection privée, Bruxelles.