Alberto GUZMAN (1927-2017) Partition, 1967
Bronze soudé à patine dorée.
Signé et…

Alberto GUZMAN (1927-2017)

Partition, 1967 Bronze soudé à patine dorée. Signé et daté à la base. Gelast brons met gouden patina. Gesigneerd en gedateerd op de voet. 15 x 19 x 12 cm Exposition/Tentoonstelling: Alberto Guzman, Galerie Carrefour, Bruxelles, 1969. Provenance / Herkomst : Galerie Carrefour, Bruxelles. Collection privée, Bruxelles.

124

Alberto GUZMAN (1927-2017)