RODOLFO KRASNO (1926-1982)
Œuf, circa 1970
Bronze doré.
Signé et numéroté 3/150 à la base.
Cachet du Fondeur Valsuani. Cire Perdue.
Verguld brons.
Gesigneerd en genummerd 3/150 op de voet.
Stempel van de oprichter Valsuani. Verloren was.
Provenance / Herkomst :
Collection privée, Bruxelles.