Léonard Misonne (1870-1943)
Les grands peupliers, 1943
Iodobromure.
Signé et daté en bas à gauche. Contresigné et titré au dos.
Iodobromure afdruk.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd en getiteld. 27,5 x 37,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.