Léonard Misonne (1870-1943) Aurore d'hiver, 1937
Tirage au mediobrome.
Signé et …

Léonard Misonne (1870-1943)

Aurore d'hiver, 1937 Tirage au mediobrome. Signé et daté en bas à gauche. Contresigné et titré au dos. Mediobrome afdruk. Links onderaan gesigneerd en gedateerd. Achteraan gesigneerd en getiteld. 28,5 x 38,5 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie.

95

Léonard Misonne (1870-1943)