Serge Vandercam (1924-2005)
Outre-fonds, 1962
Huile sur toile.
Signée en bas à gauche.
Contresignée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
146 x 114 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.