Jef Verheyen (1932-1984) Sans titre, 1974
Sérigraphie rehaussée.
Dédicacée, sign…

Jef Verheyen (1932-1984)

Sans titre, 1974 Sérigraphie rehaussée. Dédicacée, signée et datée en bas à droite. Verrijkte zeefdruk. Rechtsonderaan gesigneerd, gedateerd en opgedragen. 66 x 67 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie.

82

Jef Verheyen (1932-1984)