Jo Delahaut (1911-1992)
Relation Rouge Bleu n°3, 1967
Huile sur panneau en léger relief.
Signée, datée et titrée au dos.
Olieverf op paneel in licht reliëf.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
117 x 84 cm
Exposition / Tentoonstelling: 16/12/1989-12/02/1990: Rétrospective Jo Delahaut,PMMK, Oostende.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.