BRAM BOGART (1921-2012) Blauwzwart, 1998
Céramique peinte.
Signée et datée sur l…

BRAM BOGART (1921-2012)

Blauwzwart, 1998 Céramique peinte. Signée et datée sur la tranche. Geschilderd keramiek. Gesigneerd en gedateerd op de rand. 45,5 x 56,5 cm

70

BRAM BOGART (1921-2012)