Sans titre, 11.7.1951
Feutre sur tissus. Signé et daté en bas à droite.
Viltstift op stof. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
22 x 8,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.