René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 1952
Encre de Chine sur papier. Signée et datée en bas à droite.
Oost-Indische inkt op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
27 x 21 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 245 n°643.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.