René Guiette (1893-1976)
Sans titre
Encre de Chine et gouache sur papier.
Signée en bas à gauche.
Oost-Indische inkt en gouache op papier.
Links onderaan gesigneerd.
40 x 50 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 239 n°550.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.