Armand Rassenfosse (1862-1934) Femme nue, 1920

Armand Rassenfosse (1862-1934)

Femme nue, 1920 Pasel et crayon gras sur papier. Signé et daté en bas à droite. Pastel en vet potlood op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 35 x 26 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie.