Armand Rassenfosse (1862-1934)
Femme nue, 1920
Pasel et crayon gras sur papier. Signé et daté en bas à droite. Pastel en vet potlood op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
35 x 26 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.