RUDOLF MÖLLER (1881-1967)
Chevaux
Lavis, aquarelle et gouache, signé en bas au milieu
Wash ink, watercolor and gouache, signed lower middle
H 19,6 x L 24,6 cm - H 7 3/4 x W 9 3/4 in.