CONSTANTIN MEUNIER (1831-1905)
L'industrie
Signé en bas à droite
Bronze à patine verte
Rechts onderaan getekend
Brons met groene patina
Signed lower right
Bronze with green patina
55 x 40 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée / Privé collectie, France.