LOUIS VAN LINT (1909-1986)
AR
Le cirque
1940
Signé et daté en bas à gauche
Pastel sur papier
Links onderaan getekend en gedateerd
Pastel op papier
Signed and dated lower left
Pastel on paper
22,5 x 32 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privé collectie, Belgique.